Zadanie Pre Work

Sprawdź jakie zadania masz wykonać!

Dzień dobry,

Nazywam się Jarosław Chybicki zapraszam Cię do zaznajomienia się z przygotowanymi dla Ciebie materiałami.

Zanim spotkamy się “na żywo” mam prośbę, o pewne przygotowanie się do naszego warsztatu.  Przygotowanie może Ci zająć dosłownie kilkanaście minut. Jeśli wyrazisz gotowość i masz trochę czasu, możesz także zgłębić więcej przygotowanych dla Ciebie materiałów. Znajdują się one wewnątrz przygotowanego dla Ciebie kursu. Aby skorzystać z kursu musisz się zalogować.  Mam nadzieję, że nawigacja w kursie nie sprawi Ci kłopotów. Gdyby jednak tak się stało proszę o kontakt.

Przygotowanie do kursu podzieliłem na dwie części. Pierwsza część zawiera zadania, które wydają mi się niezbędne. Ich przejrzenie zajmie kilkanaście minut. Jest to krótki film o trzech najważniejszych elementach prezentacji. Ponadto przejrzyj koniecznie szablon prezentacji na jakim będziemy pracować. Wreszcie przed kursem zrób kilka lub kilkanaście zdjęć z pracy Twojego działu. Byłoby miło, gdyby na zdjęciach znaleźli się ludzie, ale też można byłoby dzięki zdjęciom poznać charakter Twojej pracy. Pamiętaj, aby przynieść te zdjęcia na warsztat. Wykorzystamy je do stworzenia prezentacji.

Po drugie możesz także dowolnie korzystać z zawartych w kursie inspiracji. Szczególnie namawiam Cię do przejrzenia prezentacji zawierającej 16 podpowiedzi jak przygotować i przeprowadzić prezentację oraz do obejrzenia jednego lub kilku filmów zawierających różne spostrzeżenia związane z przemawianiem, argumentowaniem radzeniem sobie z trudnościami.

Życzę wielu inspiracji.

SEE ALL Add a note
YOU
Add your Comment
 
top