Czym jest Management Pattern Indicator?

Dowiesz się co to jest MPI

Wysłuchaj modułu


Co to jest MPI?

MPI to narzędzie psychometryczne, które mierzy 4 wzorce energetyczne odwzorowujące 4 czynniki osobowości, 4 sposoby działania lub 4 podstawowe style zarządzanie. MPI nie ogranicza cię do głowy, intelektu, ale pokazuje, jak wykorzystywać swoje ciało, emocje, przeżycia, aby zaangażować, uruchomić inne wzorce energetyczne, jeśli sytuacja tego wymaga.


Jak działa MPI?

Kiedy wchodzisz w fizyczny stan określonego wzorca, reszta systemu umysł-ciało ma tendencję do podążania za nim, a zachowania tego wzorca wyrażają się w sposób naturalny dla ciebie. Autentyczny, ale ekspansywny: to właśnie umożliwia FEBI.


Jak można stosować MPI?

Wymień wyzwanie, a MPI pomoże ci w nim. MPI pozwala rozwijać się i zmieniać.

  • Szukasz pracy? MPI wskaże Twoje mocne strony i pomoże uaktywnić energię, której możesz potrzebować do zbudowania networkingu lub przejścia wywiadu rekrutacyjnego.

  • Rozpoczynasz nową pracę? MPI może pomóc w zrozumieniu własnych wzorców działania w firmie, w której zaczynasz pracę, oraz sposobu uzyskania dostępu do dowolnego stylu funkcjonowania takiego, którego właśnie potrzebujesz.

  • Zarządzasz ludźmi? MPI  da Ci wgląd w twój styl zarządzania i pozwoli lepiej zrozumieć pracowników, rozwinąć ich, zarządzać.

  • Musisz kogoś przekonać do swoich pomysłów, idei, racji? MPI pomaga nie tylko poznać siebie, ale lepiej zrozumieć innych, dzięki czemu możesz dotrzeć do ludzi w bardziej efektywny sposób.

  • Budujesz zespół? MPI pomaga członkom zespołu poznać się nawzajem, ale także określić wzorzec dynamiki zespołu, który prowadzi do sukcesu.

  • Przechodzisz zmiany? MPI pomaga uaktywnić odpowiedni styl, we właściwym czasie, aby podążać za swoją wizją, angażować innych i podtrzymywać własną energię na wysokim poziomie.

SEE ALL Add a note
YOU
Add your Comment
 
top